Veilig Verzegeld Versturen

Het is ook mogelijk om uw pedicure-motor naar mij op te sturen voor onderhoud of reparatie.

Dat kan gewoon op de “ouderwetse” manier: in een kartonnen doos en versturen met uw pakketdienst. Zodra ik uw machine ontvangen heb ga ik ermee aan de slag. Uiteraard probeer ik uw machine zo snel mogelijk weer naar u terug te sturen.

Wilt u liever eerst een Leenmotor ontvangen, zodat u ten alle tijden door kunt blijven werken? Dat kan ook bij Pedicure-Service.nl!

Deze service is vernieuwd en verbeterd. Voorheen stuurde ik een leenmotor in een doos naar u toe. Tegenwoordig heb ik gekozen voor een veilige en duurzame manier van verzenden.

Het gebruik van de Leenmotor is geheel GRATIS. De verzend-service bedraagt € 28,- excl. BTW. voor 4 verzendingen met verzegeling.

De verzend-service voor België bedraagt € 45,- excl. BTW. voor 4 verzendingen met verzegeling.

Spoedzending

PostNL bezorgt doorgaans de meeste pakketten op de verwachte dagen in de middag. Als u met uw eigen machine helemaal niet meer kunt werken en er met spoed een Leenmotor uw kant op moet komen, kunt u kiezen voor een spoedzending. Voor €20,- (excl. BTW) extra heeft u een leenmotor de volgende dag voor 10:00 uur in huis.

Bekijk de video om te zien hoe gemakkelijk deze service werkt.

Vul onderstaand formulier in dan heeft u de leenmotor al snel in huis:


    NederlandBelgië


    NederlandBelgië


    Dit formulier is beschermd door reCAPTCHA. Hierop zijn de Google Servicevoorwaarden en Privacybeleid van toepassing.

    WhatsApp chat